מכאן לקאן: קולקציית ריזורט מושלמת לעונת החתונות

16, מאי 2018

מאת style & weddings

בשבוע שעבר נפרש בפעם ה-71 השטיח האדום של פסטיבל סרטי הקולנוע הבינלאומי, המכונה גם פסטיבל קאן, על שם העיר בריביירה הצרפתית בה הוא מתקיים.

הפסטיבל זוכה לתשומת לב גדולה מהתקשורת העולמית, בין אם בזכות הקרנות הסרטים ובין אם בזכות המסיבות הנוצצות המתקיימות במסגרתו, מה שמביא לא מעט מסלבריטאי הוליווד לקחת חופשה קצרה מסדר היום העמוס שלהם לטובת חופשה אירופאית קצרה.

גם השנה, השטיח האדום בפסטיבל לא איכזב והצליח להוציא מאיתנו כמה אנחות רווחה עם סטייל מושלם של אייקוניות אופנה כמו קנדל ג'נר וקריסטן סטיוארט.

תמונות הנוף הנוף הפסטורלי היפיפה של עיירת הנופש שבדרום צרפת והבחירות של הכוכבות ללבוש אאוטפיטים בצבעים נייטרליים של לבן, ורוד ובלאש, הזכירו לנו את קולקציית הריזורט של המעצב הישראלי עידן לרוס.

הקולקציה של לרוס, אשר הוצגה לראשונה בשבוע האופנה בתל אביב ולאחרונה אף הוצגה בשבוע האופנה בויאטנם, עוצבה בהשראת האי היווני מיקונוס.

המעצב הישראלי העולה, אשר ביקר בטרם עיצוב הקולקציה באי הנופש היווני, ביטא את הרגשת החופש וטוהר של המקום באמצעות בחירת הבדים והגזרות הקלילות שבקולקציה.

"ההשראה של הקולקציה התחילה מהקלילות שאתה מרגיש ברגע שאתה יורד לאי המדהים הזה", סיפר לנו לרוס.

"אני חושב שהמרכיב שלקחתי מהחופשה הזו היה בעיקר בניקיון והטוהר של המקום, מהחול שבחוף הים ועד לפסיפסים הלבנים שהיו בעיר".

בסופו של דבר, מרביתה של קולקציית הריזורט שעיצב לרוס הינה קולקציה לבנה, המורכבת משמלות, חליפות שני חלקים ואוברולים.

הפריטים מקולקציית הריזורט יתאימו במיוחד לכלות שלא מתחברות למראה הכלה המסורתי, ומחפשות אלטרנטיבות אורבניות שיקיות עבור החתונה שלהן.

את הקולקציה החדשה, לצד קולקציות נוספות, ניתן להשיג בסטודיו עידן לרוס שנמצא ברחוב המסגר 1, בתל אביב.