בין המיצרים: למה שווה לכן לקבוע חתונה דווקא עכשיו?

5, יוני 2018

מאת style & weddings

כאילו שלא סבלנו מספיק עם ימי ספירת העומר שאסרו עלינו להתחתן דווקא בימים הכי נעימים של השנה, ביום האחרון של החודש תחל תקופת ימי בין המיצרים. כלומר, ברצינות – haven't the jewish people suffered enough?

מדובר בתקופה בת שלושה שבועות, אשר נמשכת בין י"ז בתמוז לט' באב (השנה נופלת על ה30 ביוני עד ה21 ביולי), ונחשבת לתקופת אבלות לפי ההלכה, לזכר הימים שבהם חדרו הרומאים אל ירושלים והחריבו את בית המקדש.

במהלך תקופה זו ישנם איסורים שונים, כמו איסורי שמיעת מוסיקה וריקודים או איסור על תספורות וגילוח וברוב העדות אף אסור להתחתן במהלך תקופה זו.

האיסורים הופכים להיות חמורים יותר ככל שמתקרבים למועד תשעה באב, ובעיקר בשבוע שבו מועד זה חל, כמו איסורים הנוגעים לקניות גדולות (כן, כולל שופינג של בגדים), לבישת בגדים חדשים או מכובסים וכמובן האיסור להתחתן שהינו גורף בכל העדות.

צילום: לוז | LUZ

למה לי חתונה עכשיו?

כאמור, החיסרון המובהק לגבי בחירת מועד חתונה שנופל דווקא על ימי בין המיצרים הוא ברור – מוסד הרבנות מקפיד שלא לרשום אשכנזים לטקסי נישואים בתקופה זו (חוקי ההלכה נקבעים, כמובן, לפי הצד של החתן בלבד), ואם החתן (והרב) ספרדי ייתכן שתתקלו במספר מכשולים בדרך לחופה.

עם זאת, דווקא הבעייתיות של תאריכים אלו מגלמת בתוכה הזדמנות לזוגות שדברים כמו חורבן בית המקדש או טקס חתונה יהודי כהלכתו פחות מדבר אליהם. כלומר, בתקופת שלושת השבועות של ימי בין המיצרים, המחירים עבור השירותים של ספקי החתונות יורדים בצורה משמעותית, דבר שעשוי להוזיל את עלות האירוע שלכם (או יאפשר לכם לסגור עם יותר ספקים ממה שתכננתם).

צילום: אורי כרמי

הטבות מיוחדות לקוראות אתר Style&Weddings

כאילו שלהתחתן בתקופת בין המיצרים לא הייתה מספיק אטרקטיבית עד כה, השגנו עבורכן הטבות מיוחדות מחמישה מתחמי וגני אירועים מדהימים, במידה ותהיו ספונטניות מספיק כדי לסגור את החתונה שלכן עוד החודש.

המערה | צילום: אבנר צרפתי

אודות גן האירועים: אחד מגני האירועים היפים בארץ שמציעים חופה מתחת לכיפת השמיים והכוכבים, בין כותלי מערכת אבן גיר טבעית ולנוף מרהיב של הרים, כרמים ויערות.

אודות ההטבה: גן האירועים ישמח לתת לכן הטבה מיוחדת הכוללת: חבילה הכוללת בר משקאות אלכוהול במפרט עשיר, בר קפה אספרסו איטלקי, ואפטר פרטי במתנה (הטבה בשווי של למעלה מ10,000 שקלים) פלוס מחיר אטרקטיבי עבור המנות לאורחים, במידה ותסגרו חתונה לתאריכי בין המיצרים.

לפרטים נוספים ומימוש ההטבה: 072-3944972

צילום: גל פרידמן

אודות גן האירועים: גן האירועים צופה אל מפרץ טבעי, צמוד לקיסריה העתיקה. מקום אידיאלי לזוגות החולמים להתחתן תחת כיפת השמים, עם נוף לים, בריזה מלטפת וצבעוניות מרהיבה.

אודות ההטבה: גן האירועים על הים מעניק לקוראות הטבה מיוחדת עמדת אפטר מושקעת ומפנקת במתנה (למזמינות חתונה עד ה- 21/7/2017).

לפרטים נוספים ומימוש ההטבה: 072-3944973

צילום: iso photographers

אודות מתחם האירועים: המקום המושלם עבור כלות שרוצות ליהנות מכל העולמות – חופה בגן קסום תחת כיפת השמיים ואולם אירועים במראה של מלון יוקרתי בניו יורק, וכל זאת ועוד מבלי לצאת מאזור חיוג 03.

אודות ההטבה: אם תסגרו חתונה שתתקיים בתקופת בין המיצרים, מתחם האירועים ישמח לתת לכן הטבה מיוחדת בשווי של למעלה מעשרת אלפים שקלים שכוללת חבילת עיצוב מלאה, בר משקאות, תאורה והגברה. קיימים שלושה תאריכים פנויים בלבד בתקופה (תחילת יולי), רק אומרות…

לפרטים נוספים ומימוש ההטבה: 072-3944971

באדיבות קדם אירועים

אודות מתחם האירועים: במרחק רבע שעה בלבד מתל אביב שוכן מתחם אירועים שקשה שלא להתאהב בו, בין אם בזכות הנראות האדריכלית המרשימה של המקום ובין אם בזכות הצוות המדהים שיעשה הכל כדי שהחתונה שלכם תהיה כל מה שחלמתם.

אודות ההטבה: בקדם ישמחו לתת לכן הטבה מיוחדת באם תסגרו חתונה בתקופת בין המיצרים: 250 מוזמנים ב70 אלף ש"ח בלבד (כולל תפריט שף, הגברה ותאורה, בר תוצרת חוץ וחבילת עיצוב). מדובר בהטבה מיוחדת בשווי של 8,000 שקלים וקיימים תאריכים פנויים בודדים בלבד.

לפרטים נוספים ומימוש ההטבה: 072-3951594

5.91 | צילום: אסי ואורן

אודות מתחם האירועיםיותר קרוב לים מזה – לא תוכלו למצוא. במרחק של 5.91 מטרים מקו הגלים של הים התיכון, תמצאו מתחם אירועים הכולל חופת אינסוף עם נוף מרהיב לצד אולם רחב ידיים המעוצב בסגנון אלגנטי ויוקרתי.

אודות ההטבה: הזדרזו להזמין חתונה שתתקיים בימי תקופת בין המיצרים ותיהנו משדרוג בר הקוקטיילים (המפנק במילא) וגם סוויטה לליל הכלולות במתנה.

לפרטים נוספים ומימוש ההטבה: 072-3944969

צילום: חיים אפרייאט

אודות מתחם האירועים: עם מיקום גאוגרפי מושלם (בין חיפה לתל אביב) מדשאות מוריקות עם נוף לים ואולם אירועים מרשים ומעוצב עם קירות שקופים לים.

אודות ההטבה: מתחם האירועים כוכב הים מעניק לקוראות הטבה מיוחדת עמדת אפטר מושקעת ומפנקת במתנה (למזמינות חתונה עד ה-21/7/2017).

לפרטים נוספים ומימוש ההטבה: 072-3924507