מרימות: מסיבת הרווקות של מיה דיאדיוק

14, יוני 2018

מאת style & weddings

מיה דיאדיוק, הדוגמנית ואחת משתי בעלות הבוטיק האינטרנטי Legal Outfit, התחתנה בחודש שעבר (29/05) עם בן זוגה רועי דרור.

דיאדיוק, הידועה בזכות טעמה האופנתי המשובח, חגגה כ-10 ימים לפני יום החתונה שלה (אותה נסקר בהרחבה בהמשך, מבטיחות!) מסיבת רווקות מושקעת וסופר פוטוגנית.

מבין החברות שהגיעו להרים עם דיאדיוק ולחגוג את הימים האחרונים שלה כרווקה מהשורה, ניתן היה לזהות את השחקנית אינה בקלמן (תאג"ד), הדוגמניות ויוצאות תוכניות הריאליטי, אנה בול, שני גולדשטיין וקרן גולץ, וכמובן החברה הטובה והשותפה לעסק, סוזן אובריין.

A post shared by Bareket Peled (@bareketpeled) on

A post shared by mia dyadyuk (@miadyadyuk) on

לאור בעיות לו"ז שלא איפשרו לחברות לטוס יחדיו לחו"ל – החליטו החברות להביא את החו"ל אל הכלה, וכך קרה שמסיבת הרווקות נחגגה בוילה הורסת בהרצליה, השייכת לאחת החברות שארגנו את האירוע.

החצר הירוקה רחבת הידיים קושטה בבלונים רבים בצבעי לבן, ורוד וזהב, לצד בלונים נוספים שהותאמו במיוחד לאירוע, עם כיתובים כמו Mia's Bachelorette Party.

הבנות שהגיעו לחגוג ביחד עם מיה קיבלו ערכת מתנות מפנקת שכללה מגבת רקומה ומעוצבת עם השם שלהן, ערכת בועות סבון ומתנה מיוחדת מהכלה – סט של עגילים או שרשרת custom made מבית legaloutfit.co.il.

A post shared by mia dyadyuk (@miadyadyuk) on

A post shared by mia dyadyuk (@miadyadyuk) on

A post shared by Suzan Obrayen (@suzan_obrayen) on

קוד הלבוש המתבקש עבור מסיבת רווקות שמתקיימת על שפת הבריכה כלל הרבה בגדי ים ושמלות לבנות (אלא מה?)

בגד הים הלבן הלבן שלבשה דיאדיוק במסיבת הרווקות שלה עוצב על ידי שני שמר, מעצבת בגדי ים החביבה על נשים כמו בר רפאלי, שלי גפני, רותם סלע, לירון ויצמן ואחרות.

A post shared by mia dyadyuk (@miadyadyuk) on

A post shared by mia dyadyuk (@miadyadyuk) on

A post shared by mia dyadyuk (@miadyadyuk) on

לטענת מיה, יש שלושה דברים שהם הכי חשובים בארגון ותכנון מסיבת רווקות:

"הדבר הראשון והכי חשוב, לדעתי, הוא להתאים את תוכן המסיבה לאופי ולסגנון של הכלה", הסבירה לנו מיה. "אני רציתי שמש, מוזיקה טובה, אוכל טוב ובריכה! אם אי אפשר לנסוע למיקונוס אז ביקשתי להביא את מיקונוס אלינו".

"הדבר השני והחשוב לא פחות, הוא להזמין את החברות הכי הכי קרובות, שאת מרגישה לידן הכי בנוח", המשיכה. "מסיבת רווקות זה דבר אינטימי וכדי שהכלה תהיה משוחררת וחופשיה ליהנות ביום הזה והכי חשוב- בלי דרמות (!!!). בנות שאת יודעת בוודאות שמגיעות נטו להרים לך ושאין סיכוי שמשהו מהיום בזה יתפקשש לך".

"הדבר השלישי הוא לתת את תפקיד "מארגנות המסיבה" לחברות שמכירות אותך באמת, שאת סומכת עליהן בעיניים עצומות ושאת יודעת שיעשו את הכי טוב שלהן כדי לרצות אותך. אצלי אלה היו החברת ילדות הכי טובה שלי שמכירה אותי שני עשורים והשותפה שלי לעסק שמכירה אותי לא פחות! ביחד השילוב היה פשוט מושלם".

A post shared by Linor Shamis (@linor_shamis) on

A post shared by Ana Bul (@anabul) on

A post shared by Morin🌻 (@morinfridman) on