הכל אודות הטוויסט המקורי לטבעת האירוסין שלכם

9, יולי 2018

מאת style & weddings

טבעת האירוסין וטבעת הנישואים שמגיעה אחריה, הן תכשיטים משמעותיים ביותר עבור כל אישה, כיוון שהיא תענוד אותן לנצח והן יהיו הבסיס לכל תכשיט שעוד יגיעו עם השנים.

בעוד שטבעת האירוסין היא מתנה של הבטחה לחיים משותפים, טבעת הנישואין היא סמל לנצחיות הקשר ובלעדיה טקס החופה לא יכול להתקיים.

הבחירה בטבעת ככזו שמסמלת אהבה נצחית היא איננה מקרית. המעגל השלם מייצג את האינסוף, בדיוק כמו ההבטחה לעמוד זה לצד זה, בעושר ובעוני, בחולי ובבריאות ולמרות כל מכשול שאולי יעמוד בפניכם.

מתוך ההנחה שהטבעות הן תזכורת תמידית לקשר הרומנטי, כזו שהולכת איתכם בכל זמן ולכל מקום, הדרישה לטבעות אירוסין ונישואין שמסמלות בצורה ייחודית את הקשר הייחודי בין בני הזוג היא לא מפתיעה…

פנינו למעצבת תכשיטי היוקרה מאיה שקדי, בעלת המותג YAMA Jewelry, שתעזור לנו להבין לעומק אודות הטרנד החדש.

"המגמה כיום היא ליצור טבעות אירוסין ונישואין שהן לא רק לטעמן של העונדות אותן, אלא כאלו שמותאמות באופן אישי לסיפור המיוחד שבין שני בני הזוג", מספרת מאיה שקדי.

"זו גם הסיבה שיצרתי סדרה של טבעות אירוסין ונישואין שבהן יש מקום לגבר להתבטא, להטביע את חותמו, וליצור הפתעה אישית ומרגשת לבת זוגתו".

חושבים שאתם בעניין של טבעת עם חריטה אישית? הנה שלושה דברים שמאיה ממליצה לקחת בחשבון:

מה לחרוט?

"באים אליי כל מיני זוגות, ולכל אחד יש רעיון משלו לחריטה.

יש כאלו שחרטו את המקום בו נפגשו, אחרים חרטו את התאריך של הדייט הראשון או תאריך ההצעה, ויש כאלו שחורטים כינוי מיוחד, הקדשה אישית או פשוט משהו כמו "I Love You".

איפה לחרוט?

"עבור זוגות שרוצים לחגוג את הקשר הייחודי שלהם, יצרתי אזור מיוחד בחלק האחורי של הטבעת שמתאים לחריטה.

כיוון שהטבעת היא עגולה ולפעמים גם מסתובבת, אני מתייחסת לעיצוב הטבעות מכל הצדדים והזוויות. איזור החריטה נחשף כשהטבעת מסתובבת או כשמביטים מאחור." מסבירה מאיה.

זוגות אשר מעוניינים לשדרג ולייחד עוד יותר את הטבעת שלהם יכולים גם לבחור להוסיף שיבוץ עדין של אבנים בגב הטבעת, בשילוב החריטה האישית שלהם.

"לחלופין, יש זוגות שרוצים שהחריטה תהיה הסוד האישי שלהם עם בת הזוג, ולשם כך ניתן גם לעשות חריטה בחלק הפנימי של הטבעת, כך שהחריטה מוסתרת כאשר עונדים אותה".

מתי לחרוט?

"יש כאלו שמגיעים אליי כשהם יודעים בדיוק מה הם מחפשים מבחינת הסגנון ומבחינת החריטה", מספרת מאיה.
"לעומתם, ישנם גברים שחוששים שלא לקלוע לטעם של בת הזוג שלהם, ולהם אני ממליצה להגיע אליי לאחר מועד ההצעה ולחרוט משהו אישי שידבר אל שניהם, ועליו יחליטו ביחד".

להזמנות או תיאום פגישה בסטודיו של YAMA Jewelry (ה' באייר 68, תל-אביב), התקשרו: 072-3719187