עבודת בד: קולקציית אביב/קיץ 2018 של עמנואל

11, יולי 2018

מאת style & weddings

אם היינו צריכות להגדיר בשתי מילים את קולקציית אביב/קיץ 2018 של סטודיו שמלות הכלה עמנואל, סביר להניח שהיינו בוחרות ב"הוט קוטור".

בדומה להגדרה של המונח הצרפתי, כל אחת משמלות הכלה שנתפרו במסגרת הקולקציה החדשה, היא שמלה שעוצבה ונוצרה תוך הקפדה יוצאת דופן על חומרי הגלם, בחירת הבדים, איכות התפרים וכל זאת – בעבודת יד.

מוקד תשומת הלב בקולקציה הם ללא ספק הבדים העשירים שנבחרו בקפידה עבור כל שמלה ושמלה, כאשר כל אחת מהן מורכבת משילוב מיוחד ומעניין של מספר בדים שונים.

עבור כל שמלה בקולקציה נעשתה עבודת מחשבה מאומצת, על ידי מיכל מור, המנהלת הקריאטיבית של עמנואל, וצוות הסטודיו שלה, לטובת בחירת הבדים המדוייקת, גיזרתם, ושילובם זה עם זה בצורה שתראה הומוגנית והרמונית.

בסופו של דבר, משך הזמן שנדרש ליצירת כל שמלה היה למעלה מחודש ימים, והדבר ניכר בהחלט.

מבין הבדים שנעשה בהם שימוש עבור הקולקציה ניתן לזהות בדי משי, שיפון ותחרה, לצד בדים מנצנצים ומחורזים.

פלטת הצבעים של הקולקציה מורכבת לא רק מהלבן המסורתי, אלא גם מגווני ניוד, פודרה ואף שמלות בצבע כסף.

מלבד הגיוון בפלטת הצבעים, הקולקציה מעוצבת בצורה כזו שכל כלה תוכל לבחור לעצמה במעמד בחירת השמלה שתצעד לחופה גם שמלה קלילה יותר, כזו שתתאים יותר לרחבת הריקודים.

כמו כן, במידה והכלה אינה מעוניינת בהחלפה של שתי שמלות ביום הגדול שלה, בסטודיו יציעו לה לרכוש שמלה אחת בלבד, קלילה, ואליה להוסיף אלמנטים שניתן להוריד בשלב מאוחר יותר של הערב, כמו חצאית נוספת, שרוולים ואף שכמיה.

ניתן להשיג את שמלות הכלה של עמנואל בסטודיו שנמצא בכתובת מזל אריה 1, תל-אביב. לתיאום פגישה ומדידות: 072-3719183.