מומחים חושפים: כל מה שאת חייבת לדעת על אלכוהול בחתונה שלך

24, יולי 2018

מאת style & weddings

מצליחות לדמיין חתונה כיפית ומוצלחת בלי אלכוהול איכותי? כי אנחנו לא ממש… עם כל הכבוד לאוכל בחתונות – ולחלוטין יש כבוד – צריך להודות שעבור רבים מאיתנו, הכוכב האמיתי בחתונות הוא דווקא האלכוהול.

אין ספק שהשילוב בין אלכוהול איכותי שנמזג לאורך כל האירוע על ידי צוות של ברמנים מיומנים, הוא אלמנט סופר חשוב שיכול להפוך את החתונה שלכם לכזו שכולם זוכרים לחיוב.

פנינו עם השאלות היותר בוערות שהיו לנו בנושא שירותי בר ואלכוהול לצוות ה-Grace Jones Bar, האחראים על מזיגת האלכוהול והרמת המורל בגן האירועים האורבני Grace.

צילום: ארטיק צלמים

שירותי בר חיצוני, שירותי בר של הקייטרינג או בכלל הבר של אולם האירועים – איך בוחרים בין כל האפשרויות?

"כדי להבין מהי הבחירה הנכונה מבין כל האפשרויות, חשוב להכיר ולדעת את אופי הקהל. כשהקהל צעיר, אלכוהול הוא אלמנט מרכזי באירוע ולכן שווה לקחת חבילת בר מלאה – גם כדי לוודא שלא ייגמר, וגם לדעת שיש מספיק מגוון לכל בקשה. האופציה של בר חיצוני היא טובה במידה והבר של האולם לא נותן פתרונות מספיק טובים לדרישות של הזוג והאורחים".

צילום: ארטיק צלמים

אילו שאלות חשוב שהזוג ישאלו את ספקי הבר או ברמנים שלרוב הם שוכחים? מה חשוב לשים לב בחתימת חוזה בנוגע לשירותי הבר?

"חשוב לבדוק מהו מגוון המשקאות הקיים בבר, לוודא שאין הגבלה על כמות השתייה או הגבלה על השעה  ולברר האם יש אותיות קטנות בחוזה מול הספק או הבר. בנוסף, מומלץ לדבר גם עם הברמנים באופן אישי, ואם ניתן – גם לבדוק את היחס שהם נותנים לאורחים במהלך אירוע".

צילום: ארטיק צלמים

מבחינת אלכוהול: כל המרבה הרי זה משובח? או – מתי כדאי לשדרג את עמדת הבר ומתי זה לא נחוץ?

"זה כאמור תלוי באופי הקהל. במידה ויש קהל צעיר או שמדובר בזוג שנותן חשיבות גבוהה לאיכות וכמות האלכוהול – כדאי לשדרג את עמדת הבר והתפריט המוצע לאורחים. בנוסף, חשוב לזכור שאמנם מגוון בדרך כלל מעיד על טיב, אבל רצוי לוודא שהמשקאות עצמם יהיו ברמה גבוהה. אם רוצים להוזיל קצת את העלויות, אפשר לרכוש חלק מהשתייה לבד".

צילום: ארטיק צלמים

מהו המשקה הכי פופולרי באירועים? ומהו המשקה שמקבל הכי פחות קרדיט שהיית רוצה להציע לקוראות שלנו לקחת אותו בחשבון?

"המשקה הכי פופולרי הוא וודקה וון-גוך בטעמים, ולכן הוא מבחינתי Must. משקה שלדעתי הולך להיות הדבר הבא הוא טקילה Patrón, מותג יוקרתי אולטרה-פרימיום של טקילה המיוצרת במקסיקו בבקבוקי זכוכית ממוספרים".

צילום: ארטמיר
צילום: ארטמיר
צילום: ארטמיר

לכל כתבות מדור "מומחים חושפים" – לחצי כאן.