טופ פייב: מקומות פוטוגניים במיוחד לצילומי זוגיות

30, יולי 2018

מאת style & weddings

אחד מהדברים שמבדלים אלבום חתונה מדהים ומיוחד מאלבום חתונה סטנדרטי הוא צילומי זוגיות מיוחדים ומעניינים. מניסיוננו, כלות רבות טועות לחשוב שלאחר שהן סגרו צלם ליום החתונה שלהן את הצלם האידיאלי, הן יכולות למעשה לסמן וי בצ'ק ליסט שלהן ולעבור הלאה בכל הנוגע לנושא צילום החתונה.

עם זאת, אם לוקחים בחשבון שאלבום החתונה ישמש עבורך כמזכרת הויזואלית מהיום המרגש שלך, חשוב לעצור לרגע ולעשות חושבים בכל הנוגע לבחירת הלוקיישן הרלוונטי לצילומי הזוגיות שלכם, אלו שמתקיימים לאחר סיום ההתארגנות בבוקר האירוע ולפני מועד ההגעה ללוקיישן החתונה עצמו.

"מפאת חוסר בזמן ביום החתונה, זוגות רבים בוחרים לצלם את צילומי הזוגיות שלהם במקום האירוע עצמו או באזור שלו", שיתף אותנו איתי פולק, מבעלי ISO – איזו צלמים.

"עם זאת, תכנון שונה של הזמן יאפשר לזוגות המתחתנים להגיע ללוקיישן צילומים מיוחד, בעיר או מחוצה לה, שיאפשר להעשיר את אלבום החתונה ולהכניס אליו צבע ועניין נוספים".

המקומות הכי הפוטוגניים והמיוחדים ביותר לצילומי זוגיות הם בדרך כלל בגדר סוד כמוס עבור צלמי החתונות והאירועים.

לשמחתנו, הצלחנו לשכנע את איתי שיספר לנו על חמישה לוקיישנים פוטוגניים במיוחד ועל כמה מהטיפים החשובים ביותר שלמד מניסיונו כצלם חתונות.

היישוב סנסנה

"היישוב סנסנה ממוקם בדרום, על הקו הירוק. אם יש מזל והשער פתוח – אפשר להיכנס ליישוב וללכת למקום בו לנים המטיילים של שביל ישראל", סיפר לנו איתי.

"מדובר בלוקיישן יפיפיה לצילום טבע ונוף, ומושלם לזוגות שרוצים לשלב הרבה ירוק בצילומי החתונה שלהם".

מוזיאון תל אביב לאמנויות

האגף החדש של מוזיאון תל אביב לאמנויות, שנחנך בתחילת שנות האלפיים, הפך להיות מוקד עליה לרגל לזוגות רבים שרוצים לשלב נוף אורבני בצילומי החתונה שלהם.

"מדובר במיקום מעולה לאנשים שאוהבים את המראה האורבני ואדריכלות נוף, ומתאים במיוחד לאלו שאין להם הרבה זמן לצילומי זוגיות לפני החתונה שלהם", הסביר איתי.

הטיפ של ISO: "לזוגות אשר מתחתנים בשישי בצהריים לא כדאי לנסוע ללוקיישנים מרוחקים, אלא לחשוב על מקום שיאפשר לעשות צילומי זוגיות יפים מבלי להיכנס ללחץ של זמן".

משכן אמנויות הבמה באשדוד

בעוד שמוזיאון תל אביב לאמנויות הוא מבין המקומות היותר מבוקשים ופופולריים לצילומי זוגיות, משכן אמנויות הבמה באשדוד מספק תפאורה אורבנית לא חרושה לצילומי הזוגיות.

"הזוויות האדריכליות המעניינות באזור של משכן אמנויות הבמה באשדוד יוצרות רקע מעולה לצילומי זוגיות", מסביר איתי.

הטיפ של ISO: "בשעות השונות של היום ניתן למצוא צלליות מעניינות שנופלות על גבי הקירות הצבעוניים ויוצרות מוקד עניין נוסף בפריים".

סקייט פארק גלית

הסקייט פארק גלית נמצא ליד שכונת יד אליהו בתל אביב, ומתאים במיוחד לזוגות שרוצים לשלב בפריים אחד נראות אורבנית מגניבה ביחד לתחושה של תנועה וחיות.

"מדובר במקום שונה באווירה שלו, מקום לאנשים שאוהבים אקסטרים ולצאת קצת מהשיגרה של תמונות הזוגיות הרומנטיות הקלאסיות", מוסיף איתי.

הטיפ של ISO: "במקרה של לוקיישנים מהסוג הזה, חשוב לקחת בחשבון את שעות הפעילות של המקום והעומסים שבו. כלומר, מצד אחד לא כדאי שתגיעו בשעות העומס, אך גם לא בשעות שהמקום ריק מאנשים שכן הם אלו שעושים אותו למיוחד ומעניין".

גלגל"צ

תפאורה מעניינת ומגניבה לצילומי זוגיות לא חייבת להיות כזו שמחייבת צילומי חוץ. "יש את הזוגות המקושרים שיכולים לקמבן לעצמם צילומים במקומות כמו גלגל"צ, אבל קירות יפים ולוקיישנים מעניינים נמצאים בכל מקום", הסביר.

הטיפ של ISO: "נסו לחשוב על מקומות מיוחדים לקשר שלכם, כמו למשל הבר שיצאתם אליו לדייט ראשון או המסעדה שבה התחלתם לראשונה לדבר על חתונה. זה יכול להוסיף עומק לצילומים עצמם, בזכות הרגשות הרבים שמתלווים לאותו מקום מיוחד".

לצילומים נוספים מבית איזו צלמים ולפרטי ההתקשרות איתם – לחצו כאן.