נאור אפל

מאפרים
צור קשר

טלפון - 072-3924519

טלפון - 072-3924519

קיראו עוד במגזין

למה אנחנו כל כך אוהבות אותו?

בגלל השילוב: אפל פיצח את הקוד הסודי אל עבר עולמה של הכלה האינדיוידואלית: הוא רוקם אלמנטים מעולם האופנה המקצועי אל תוך עולמך שלך, הכלה המיועדת. עם ניסיון של 19 שנה בתחום, הוא מצליח בעזרת מגע מבריק ונכון ליצור בכל פעם מחדש חוויות וטכניקות איפור מרהיבות, שלא שוכחות לקדש את מערכת היחסים הקסומה והמורכבת כל כך בין יופי טבעי לשיק חסר פשרות.
בגלל המקצועיות: כל כלה שבחרה באפל תתאר במשפט אחד את עבודתו : "מדובר בגאון". המקצוענות שלו תלווה אותך גם כאשר לא יהיה שם, וזה כל הקסם. הכלות השונות שבחרו בו מדווחות על מראה איפור טבעי ויפיפייה המשתמש בזוהר הפנימי של כל כלה כמקור ההשראה העיקרי שלו. היום המרגש בחייכן יהפוך לנינוח ונוצץ, הודות לידיי האמן של אפל. מדובר באהבה ממבט ראשון.
בגלל הסטייל: אין מה לעשות, מדובר בתפוח מוזהב. אפל קורץ מהחומר הטוב הזה, שיגרום לכן לחייך בהפתעה ולהודות שזה קרה- התאהבתן בתווי הפנים שלכן מחדשן. הוא יודע לעשות הכל, ואת הכל הוא עושה בסטייל חלומי וייחודי. אין כאן סודות כמוסים מלבד כישרון עצום ושאיפה מתמדת לשלמות מופלאה.
ועוד משהו קטן… אפל בוחר לקבל רק כלה אחת ביום עבודה. שאנחנו מדברות על תשומת לב ויחס אישי וכובש לפנים שלך, אנחנו מדברות עליו.