שנה חדשה, שגרת טיפוח חדשה – המוצרים שכל כלה לעתיד חייבת לצרף לשגרת הטיפוח שלה

27, ספטמבר 2016

מאת ליזי סרנגה

שנה חדשה היא סיבה מצויינת להתחיל להתיחס לעור הפנים שלך ברצינות ולעדכן את שגרת הטיפוח שלך, בעיקר אם השנה היא השנה בה את מיועדת לצעוד אל מתחת לחופה. גל חדש של מוצרי יופי חכמים יעזור לך לעשות זאת כמו שצריך ואפילו בקלות:

1.שמן להסרת איפור

שלושה או ארבעה מגבוני פנים, רחיצת פנים מוקצפת ומגבת מלאה בכתמי מייקאפ ומסקרה – אם התסריט הזה נשמע לך מוכר אז הגיע הזמן להתקדם. תשארי את מגבוני הפנים ב – 2015 ותעברי להסרת איפור בשמן. הדרך היחידה להסרה מלאה של איפור היא שימוש בשמן על פנים יבשות. השמן ממיס את האיפור ומוחק אותו בקלות. את יכולה לבחור בשמן פנים יעודי למטרה, או תכשיר ניקוי על בסיס שמן או פשוט ללכת על השיטה האורגנית ולהשתמש בשמן זית להסרת איפור עיניים ובשמן קוקוס ליתר הפנים. ואם אנחנו לא שכנענו אותך כדאי שתתצפי בסרטון הבא.

 2. פילינג ג׳ל

הכוונה היא לפילינג ג׳ל, לא לגרגירים. אנחנו בכלל ממליצות לא להשתמש בגרגירים על הפנים (בעיקר לא לפני חתונה), כיוון שלעיתים קרובות הם מעוררים פיצעונים. בכל זאת, כדי לקדם את התחדשות העור, מומלץ להשתמש בפילינג פעמיים בשבוע. פילינג ג׳ל הוא תכשיר עדין המסיר תאים מתים, מעודד מראה זוהר ונקי, ולעיתים קרובות תראי הבדל משמעותי כבר ביום שאחרי.

3. קרם עיניים

יש מיתוס כזה שקרם עיניים שייך לנשים מ״גיל מסויים״ – הרשו לנו לנפץ לכן את האשליה ולשלוח אתכן להצטייד בקרם נוסף. קרם עיניים הוא אינו בהכרח קרם להפחתת קמטים ועיגולים שחורים. אזור העניים דורש לחות בדיוק כמו יתר הפנים שלכן ואף יותר. העור סביב העיניים דק ורגיש יותר מיתר הפנים ולרוב הוא אינו יכול לסבול את קרם הפנים הרגיל שלך, שלעיתים מכיל גם חומרים חזקים היכולים בטווח הארוך לדקק את העור סביב העיניים ולשוות לכל האזור מראה מאד לא מושך. בקיצור, זה הסיפור הקלאסי של הנמלה והצרצר – תשקיעו באזור העיניים עכשיו ותהיו מוגנות יותר בימים הגשומים של הקמטים.

4. סרום ריסים

כן, ברצינות. בטוח הרבה מכן חולמות על ללכת לישון ולקום עם ריסים ארוכים, לא? אנחנו כן. כמעט ללא מאמץ (המאמץ הוא בעיקר כספי) מורחים את הסרום על קו הריסים (כמו איילינר) כל לילה לפני השינה. תוך עשרה ימים עד שבועיים כבר רואים תוצאות. זה לא נשמע ככה אבל זה באמת עובד. לא מאמינות לנו? אנחנו לא מאשימות אתכן. אגב, גם מריחת שמן קיק בעזרת קיסם אוזניים תעשה את העבודה.

5. סרום

בדרך כלל, סרום הוא הצעד הראשון שעושים כשמחליטים להעלות את שגרת הטיפוח מדרגה. סרום הוא תכשיר המכיל כמה חומרים פעילים מרוכזים כדי לטפל בבעיות ספציפיות כמו נמשים, כתמים כהים, קמטים, וכו'. החומרים הפעילים בדרך כלל יותר מרוכזים מאלו שבקרם הלחות, ולכן הסרום הוא ״ה״תכשיר כשרוצים להתמקד בבעיית עור ממוקדת.

6. Essence

אבן היסוד של עור מושלם היא לחות והשמועה אומרת שהשימוש ב – Essence הוא המפתח. אבל מה זה לעזאזל Essence? מה ההבדל בין Essence לסרום? מה ההבדל בין Essence לקרם לחות? זה הולך להיות שנוי במחלוקת, אבל האמת היא שאין לנו ממש תשובה. זה מה שאנחנו כן יודעות:

  • Essence זו תמצית
  • היא שילוב של סרום וטונר אבל היא אינה מחליפה אף אחד מהם.
  • היא מיימית כמו הטונר, אבל נמרחת בעזרת האצבעות.
  • היא מיועדת להוסיף שכבה נוספת של לחות לפני הסרומים וקרם הפנים.
  • היא הלהיט האחרון בטיפול בעור הפנים, וכל מותג קוסמטי נחשב כבר הוציא לה גרסה.
  • אנחנו משתמשות בה בהדיקות, בעיקר בימי החורף בהם העור שלנו זקוק לכל טיפת לחות אפשרית.

7. מסכת נייר

כחבורה אובססיבית לטיפוח העור, אנחנו כבר מזמן גילינו את שגרת הטיפוח הקוריאנית ואת מסכות הנייר שלהן שפרצו בשנתיים האחרונות לשוק המערבי ושינו את חוקי המשחק, ובגדול. יש להן השפעות מיידיות בכל הקשור לרכות, בהירות ומוצקות העור. הן גם דרך זולה לטפל בעצמך בבית במקום ללכת לטיפול פנים (טיפול ספא, לא ניקוי אצל קוסמטיקאית!). מסכות הנייר מתמקדות בהוספת לחות עמוקה ובעצם נועלות את הלחות אל תוך העור.

8. קרם הגנה

אחרון חביב וללא ספק החשוב ביותר הוא קרם הגנה. הוא לא חדשני, לא פורץ דרך והוא הפזמון הקבוע עליו חוזרים רופאי עור, האימהות שלנו ובאופן כללי – כולם. יש לזה סיבה טובה; מעבר לסכנות הבריאותיות הרבות, מעל 90 אחוז מנזקי העור נגרמים מהשמש ומקרני ה- uv. הפכי את זה לשגרה: מידי בוקר, לפני המייקאפ (גם אם המייקאפ שלך מכיל spf) מירחי את הפנים והצוואר בקרם הגנה. אל תיפלי לתרוצים כמו ״אין שמש בחורף״ או ״אני יושבת במשרד כל היום״ – קרני uv נמצאות בכל מקום כל הזמן והפנים שלך זקוקות להגנה קבועה. אם לקבל את יתר העצות שלנו או לא, זו שאלה של שיקול דעת, קרם הגנה – זה כבר סיפור אחר.
"But trust us on the sunscreen".