אחות שלנו מתחתנת: מסיבת הרווקות של קורל סימנוביץ'

11, מאי 2018

מאת שיר וורובל

אני לא יודעת איך אתן העברתן את אתמול (יום חמישי, 10/05), אבל מה שבטוח זה שאני הייתי צמודה משעות הבוקר לאינסטגרם שלי, עוקבת בקדחתניות אחרי התפתחויות מסיבת הרווקות של הדוגמנית ומעצבת האופנה קורל סימנוביץ'.

למי שלא עוקבת (סירייאסלי?), סימנוביץ' הולכת להתחתן בסוף החודש עם שחקן הכדורגל הספרדי-קטלוני, סרחיו רוברטו, בגן האירועים חוות רונית.

עד שהחתונה תתקיים, היא מנצלת כל רגע מתקופת הרווקות שלה – החל מנסיעה משותפת של כמה מחברותיה הטובות לברצלונה כיריית הפתיחה לאירועי מסיבת הרווקות שלה, וכעת חופשה משותפת בעיר אילת.

הנה כל הדברים שהצלחתי לגלות עד כה אודות מסיבת הרווקות הלוהטת (תרתי משמע):

איפה נחגגה מסיבת הרווקות?

כל משתתפות מסיבת הרווקות הגיעו לחגוג עם כלת השמחה במלון אורכידיאה שבאילת.

לאור כמות התיוגים הבלתי סבירה של המקום באינסטגרם של הבנות, נראה שחמש הבנות, שכל אחת מהן מתפעלת פרופיל של כמה עשרות עוקבים ועוקבות, נראה שהן גם קיבלו סכום כסף נאה על העובדה שהן בחרו לחגוג דווקא במלון.

הסוויטה שבה בילו את שעות היום במלון קושטה באינספור של בלונים לבנים שעליהם התנוססו שמות הכלה והחוגגות איתה.

לאחר שהתמקמו באילת ועשו סשן צילומים היסטרי, נסעו הבנות לתפוס קצת שמש בריף הדולפינים. בשעת ערב נסעו כל החברות למסיבה שכללה אוכל, אלכוהול וריקודים בחוף של מוש.

מי הגיעה לחגוג?

מבין כל מי שהגיעה לחגוג עם קורל סימנוביץ' את הימים האחרונים לרווקות שלה, בלטו במיוחד ארבע חברות קרובות במיוחד: מלכות היופי במיל' שביט ויזל ולירן כוהנר, השחקנית והדוגמנית יערה בנבנישתי ומאמנת הכושר ליקי רוזנברג.

כל אחת מארבע החברות נהנו מלא מעט גודיז בהקדשה אישית, כמו מגבות, בלונים ומוצרים נוספים שעליהם התנוסס השם שלהן.

מה היה קוד הלבוש?

כיאה למסיבת רווקות המתקיימת בעונת הקיץ, בעיר הכי חמה בישראל, קוד הלבוש כלל בעיקר בגדי ים (תואמים, כמובן) ושמלות לבנות.

בשעות הבוקר והצהריים המוקדמות עלו הבנות על בגדי ים. בעוד שסימנוביץ' שלבשה בגד ים לבן מקולקציית מסיבת הרווקות החדשה של רשת טוונטיפורסבן עם הכיתוב המתבקש "Bride", שאר הבנות זכו ללבוש בגדי ים בורוד פוקסיה שעליהם הודפס "Team Bride".

מאוחר יותר, בשעת הערב, החליפו כל הבנות לשמלות לבנות, תלבושת שהפכה את מסיבת הרווקות שכללה גם ריקודים ומשחקי לימבו לשמחה במיוחד.

בזמן שסימנוביץ' נשארה נאמנה למותג galita, שהיא גם דיגמנה עבורו בעונה האחרונה, לירן כוהנר ההריונית בחרה באוברול לבן יפיפיה מתוך הקולקציה שעיצבה בשיתוף פעולה עם המעצבת שני צימרמן.

בבוקר יום שישי התעוררו הבנות לאימון כושר שעשתה להן מאמנת הכושר ליקי רוזנברג.

מאוחר יותר החליפו החברות לבגדי ים ושכשכו בבריכה הפרטית שהוקצתה להן או תפסו קצת שמש לצידה.