לגזור ולשמור, בתיק: כל מה שכלה צריכה ביום חתונתה

28, מאי 2018

מאת nirn

מותג התיקים הבינלאומי, קיפלינג, חבר עם מעצבי אופנה ישראלים מובילים על מנת שיעצבו תיק של המותג בהשראת עבודתם, כתרומה לעמותת "רוח נשית" המעודדת נשים לעצמאות כלכלית.

בין המעצבים, הפרזנטורים והדוגמניות שלקחו חלק בפרוייקט הצילומים שכעת מוצג בקניון TLV Fashion Mall, הם: מאיה ורטהיימר ולי גרבנאו, סופיה מצטנר עם דנה הראל, קסניה טרנטול עם עובד כהן, דני מזרחי, ערבה פולק, ליהי הוד ואחרים.

פנינו אל חמישה מהמעצבים המובילים בתחום שמלות הכלה והערב ושאלנו אותם מה לדעתם כל כלה פשוט חייבת לשמור אליה צמוד בתיק, במהלך יום החתונה שלה.

התשובות שלהם, לצד תמונות של התיקים בעיצובם, לפניכן:

ליהי הוד

את ההשראה לעיצוב התיק, קיבלה מעצבת שמלות הכלה ליהי הוד מפרח הפיאוניה שפורח באביב ומייצג רוך.

במסגרת הצילומים, הסטייליסטית אלונה רחמים ציוותה לתיק את שמלת Buttercup מקולקציית שמלות הכלה האחרונה בעיצובה של הוד.

לטענת המעצבת, חמשת הדברים הכי חשובים שכלה צריכה להחזיק איתה ביום החתונה בתיק האישי שלה הם נייד, ליפסטיק, אדוויל, סוכריות טיק טק ובושם סטיק.

ערבה פולק

מעצבת שמלות הכלה ערבה פולק עיצבה את התיק של קיפלינג בהשראת העצמת האישה הזוהרת והאלגנטית.

לטענת המעצבת, חמשת הדברים הכי חשובים שכלה צריכה להחזיק איתה ביום החתונה בתיק האישי שלה הם איפור לטאצ'אפ, בושם, מגבונים לחים, נעליים נוחות לריקודים וכרטיסי טיסה לנסיעה לירח הדבש ישירות מהאירוע.

לי גרבנאו

את ההשראה לעיצוב התיק, קיבלה מעצבת שמלות הכלה לי גרבנאו מקולקציית שמלות הכלה האחרונה בעיצובה.

במסגרת הצילומים, הצטלמה השחקנית ומגישת הטלוויזיה, מאיה ורטהיימר, בשמלת כלה בעיצובה של גרבנאו.

לטענת המעצבת, חמשת הדברים הכי חשובים שכלה צריכה להחזיק איתה ביום החתונה בתיק האישי שלה הם מגן עקבים, ליפסטיק, פלאפון, ערכת תפירה קטנה ובושם.

דנה הראל

את ההשראה לעיצוב התיק, קיבלה מעצבת שמלות הכלה דנה הראל מאלמנטים המסמלים עבורה את האביב, כמו ניקיון, לובן וחדשנות.

במסגרת הצילומים, הצטלמה הדוגמנית בעלת השם העולמי, סופיה מצטנר, בשמלת כלה בעיצובה של דנה הראל שכללה מוטיבים דומים לאלו שנבחרו עבור עיצוב התיק של קיפלינג.

לטענת המעצבת, חמשת הדברים הכי חשובים שכלה צריכה להחזיק איתה ביום החתונה בתיק האישי שלה הם אודם, בושם, ספר תהילים קטן, מגבונים לחים ומראה.

דני מזרחי

את ההשראה לעיצוב התיק, קיבל מעצב שמלות הכלה והערב הותיק, דני מזרחי, מהקוקלציות האחרונות בעיצובו, אשר משדרות עושר ויזואלי ומטריאלי.

לטענת המעצב, חמשת הדברים הכי חשובים שכלה צריכה להחזיק איתה ביום החתונה בתיק האישי שלה הם בושם, דיאודורנט, קרם גוף, תחתונים להחלפה ומגבונים לחים.

עובד כהן

את ההשראה לעיצוב התיק עיצב מעצב שמלות הכלה והערב, עובד כהן, מהחלום של כל כלה להיות נסיכה ליום אחד.

במסגרת הצילומים, לבשה יוצאת "האח הגדול", קסניה טרנטול, שמלת כלה בעיצובו של עובד כהן.

למעצב היו כמה תובנות מעניינות למדי לגבי מהם חמשת הדברים שהכי כדאי לכלה לקחת איתה בתיק:

"טיפות רסקיו – גם אם נדמה לך שאת הכלה הכי רגועה בעולם; מטפחת לבנה רקומה – כי כשדומעים מרוב אושר, זה הרבה יותר שיקי מסתם טישו;

ערכת תפירה – כי גם אם השמלה שלך נתפרה אצל המעצב הכי טוב בארץ, זה לא יעזור אם הדודה תחליט לדרוך לך בטעות על השובל; ערכת טאץ'-אפ – למקרה ולא הזמנת את המאפר/ת לחגוג איתכם;

ולבסוף, תמונה יפה שלו – כדי להזכיר לעצמך בסוף הערב איך נראה האיש שלך כשהוא לא שיכור ומזיע וגמור מעייפות".

את כל התיקים שלפניכן, לצד תיקים נוספים בעיצובם של מעצבים כמו שני צימרמן, דורין תורג'מן, דרור קונטנטו, חגית טסה ומעצבים רבים נוספים, ניתן לרכוש באתר של קיפלינג ישראל, כאשר כל ההכנסות מהמכירה יועברו כתרומה לפעילות עמותת "רוח נשית".

קרדיטים:
צילום הפרויקט: אלכס ליפקין
שיער: סולו עיצוב אישי בע"מ
איפור: Mac Cosmetics
סטיילינג: אלונה רחמים
צילום פקשוטים: ירון וינברג
צילומים נוספים: אורית פניני , מרינה מושוקוביץ