גלאם על הים: קולקציית בגדי ים לבנים לאירועי החתונה

6, יוני 2018

מאת jack

למרות שהטמפרטורות הגבוהות בשבועות האחרונים יטענו אחרת – רק בעוד כשבועיים, ב21 ליוני, יתחיל הקיץ באופן רשמי.

הגעתה של עונת הקיץ מסמלת לא רק את פתיחת עונת החתונות, אלא גם את יריית הפתיחה בכל הנוגע לאירועים ומועדים הדורשים בגד ים.

בין אם מדובר במסיבת רווקות לצד בריכה, חתונת חוף (או במתחם אירועים הכולל בריכה) או חופשת ירח הדבש שלך שכוללת בעיקר בטן-גב תחת השמש החמימה, בגד ים לבן הפך להיות ציוד נדרש כמעט כמו שמלת כלה לבנה.

"תמיד העדפתי בגדים בצבע לבן, עוד הרבה לפני שהתחתנתי", סיפרה לנו המעצבת טולה גשרי, שלאחרונה השיקה קולקציית בגדי ים לבנים. "הצבע הלבן מאיר את הגוף ומשרה תחושה של חגיגיות".

"בשנים האחרונות נחשפתי לחשיבות של בגדי הים באירועים חשובים – בין אם במסיבת הרווקות, ירח הדבש, החתונה עצמה ובכלל באירועים הכוללים בריכה או ים. ההבנה הזו הובילה אותי למחשבה שבגד ים – הוא כבר ממש לא רק לים".

את החתונה של טולה, סטודנטית לעיצוב אופנה בשנקר, שהתקיימה לפני כשנתיים, סיקרנו בהרחבה במדור Just Married שלנו, ולחלוטין התאהבנו בסטייל שלה.

מאז החתונה שלה, הספיקה טולה ליצור קולקציה של בגדי ים לבנים תחת השם "טולה גשרי דיזיין" המתאימים לטענתה ל"כלות, נסיכות ונשים שאוהבות לבן".

בעיצובי בגדי הים שלה שילבה המעצבת גם בדי טול ותחרה, המעניקים לבגדי הים את הלוק החגיגי שכלות רבות מחפשות.

"שמתי לב שבשנים האחרונות ההתייחסות לבגד הים מצד כלות היא ממש כמו עוד אאוטפיט נוסף לשמלת הכלה שלהן", הסבירה את בחירתה לעצב דווקא קולקציה של בגדי ים לבנים.

"בגדי הים שלי נתפרים בעבודת יד, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, שכן אמנם בגד ים הוא בגד מאוד מינימליסטי, אבל עדיין חשוב שהוא יהיה מחמיא ויראה וואו".

הכלות שמגיעות לרכוש אצל טולה יכולות גם ליצור לוק שלם התואם לבגד הים, באמצעות תוספת של חצאיות בגזרות ואורכים שונים, כמו גם קשתות עם פרחים לבנים שיכולים ללוות את הכלה ממסיבת הרווקות, דרך צילומי הזוגיות ו-Save the Date, ועד לחתונה עצמה.

את הפריטים של "טולה גשרי דיזיין", הכוללים בגדי ים, הד פיסים, חצאיות וצ'וקרים, ניתן להשיג בסטודיו שלה בתיאום מראש בטלפון 050-6988698.

קרדיטים:

צילום: גיל חיון
איפור ועיצוב שיער: שי הללי זיו
דוגמניות: ג'ורדן בלומנפלד ו-Luiza Lwanska