חכמה בשמש: הכלה הדנית במראה הדרמטי של הקיץ

10, יוני 2018

מאת שיר וורובל

האם הטרנד החם הבא בתחום אביזרי השיער לכלות הוא לא נזרים או הינומה אלא כובע ממש-אבל-ממש גדול? אם תשאלו את האיט גירל, אמה לת', כנראה שכך הדבר.

היפיפיה הדנית התחתנה בשבוע שעבר עם האמן טל רוזנצוויג באאוטפיט מיוחד במינו, שכלל שמלת תחרה וינטג'ית שחשפה הלבשה תחתונה בצבע לבנדר ונעליים של בלנסיאגה.

A post shared by mamaleth (@mamaleth) on

למרות האאוטפיט היצירתי, ברור לכל שהיה זה כובע הקש שבחרה בו שהיה זה שהפך את לת' לכלה ויראלית במיוחד.

כשהיא מחליפה את ההינומה המסורתית בכובע קש ענקי, העניקה לעצמה הדוגמנית לא רק צל לאורך כל הטקס אלא גם את ההבטחה שאף אחד מהנוכחים והנוכחות בטקס לא יאפילו על המראה שלה ביום חתונתה.

A post shared by Griegst Est. 1963 (@griegst) on

סימון ז'אקמוס, האחראי על עיצוב הכובע האימתני, לא הצליח להתאפק מלהתייחס בפרופיל האינסטגרם שלו לחתונה של לת', וכתב "אני כל כך שמח להיות איכשהוא חלק מכל כך הרבה ימים מיוחדים".

בראיון למגזין Vogue סיפרה הכלה שהיא בחרה באקססורי הזה בגלל שהוא סיפק לה איזון מושלם לאאוטפיט האופנתי שלה ביום החתונה שלה, שמצד אחד הוא כל-כך פרטי ומצד שני דורש שיתוף עם אנשים אחרים רבים.

די אירוני, אתן מוכרחות להודות, שדווקא הדבר שנועד היה לשמור על פרטיותה של הכלה באירוע המיוחד שלה, הפך דווקא לסיבה שבגללה האירוע הפך להיות כזה ויראלי.

A post shared by mamaleth (@mamaleth) on

גם אתן חושקות בכובע שכזה? החדשות הטובות הן שניתן לרכוש אותו אונליין דרך האתר של המעצב תמורת 700$ (לא כולל משלוח ומיסים). החדשות הפחות טובות הן שהכובע נכון להיום אזל מהמלאי באתר, כך שתצטרכו להמשיך לעקוב…

בינתיים אנחנו מזמינות אתכן להציץ בקולקציה החדשה של הכובענית הישראלית, תמי בר-לב, שמציע אלטרנטיבות מדהימות לכלות שרוצות מראה מיוחד במינו ליום החתונה שלהן.