כך תשלבי בחתונה שלך את הפרח הטרנדי של העונה

15, יולי 2018

מאת nirn

בדומה למרבית הטרנדים מעולם החתונות של הקיץ הנוכחי, החתונה המלכותית של הנסיך הארי ומייגן מרקל ללא ספק הציבה רף גבוה וקבעה את המגמה של הקיץ בכל הנוגע לעיצוב האירוע ובחירת הפרחים, שמתמקדת בפרחים לבנים ועלים ירוקים.

מבין נבחרת הפרחים הלבנים שניתן לעשות בהם שימוש ביום החתונה שלך, אין ספק שיש פרח אחד אהוב וטרנדי מכולם.

אנחנו מדברות, כמובן, על פרחי הגיבסניות, שהפריחה הלבנה והזעירה שלהם מצדיקה לחלוטין את האובססיה החדשה של כלות מעודכנות וספקים רבים מעולם החתונות.

אז איך תשלבו את פרחי הגיבסניות בחתונה שלכן? הנה כמה אפשרויות מושלמות:

שלבי אותם בעיצוב השיער שלך

מספיק שתשלבי בעיצוב השיער שלך כמות קטנה מהפריחה של הגיבסנית כדי ליצור מראה רומנטי ייחודי שישדרג את המראה הכולל שלך בשמלת הכלה.

בין אם תכננת על מראה אסוף או פזור, פרחי הגיבסניות יראו עלייך פשוט מושלם, בדיוק כמו אצל הכלות היפות של המאפרת ומעצבת השיער צליל שן, בדוגמאות שלפניכן.

השתמשי בו כאלמנט מרכזי בעיצוב הלוקיישן

ותרי על קישוטי פרחים צבעוניים מורכבים, ובחרי בסידורי פרחים גדולים ופשוטים המבוססים על פרחי הגיבסניות שיוצרים מראה קליל ורענן, כמו שבחתונה היפיפיה שלפניכן שעוצבה על ידי R&S Event Styling.

השתמשי בו כאלמנט מרכזי בעיצוב השולחן

שימוש בפרחי הגיבסניות כאלמנט מרכזי בעיצובי השולחן יוצר מראה נקי ולא עמוס.

כדי להמשיך עם הבחירה הקלאסית, מומלץ לבחור בסידור פרחים בתוך כלי זכוכית שקופים, בדומה לעיצוב השולחן מבית DNA Unique Design.

תני אותם לשושבינות שלך

פרחי הגיבסניות יראו נהדר בתור כתר פרחים לראש או כזרים קטנים שהן יחזיקו בידן, כפי שתוכלו לראות בתמונה מההפקה היפיפיה שהצטלמה בויה – בית לאירועים ועוצבה על ידי מעצבת הבית, פלורסטה – רויטל זילביגר.