אובר דה טופ: החתונה ההיסטרית של קיארה פראני

2, ספטמבר 2018

מאת שיר וורובל

כמו כל הדברים הטובים, כך זה נראה, החתונה הכי נוצצת, אקסטרווגנטית ומושלמת בעונת החתונות של הקיץ נשמרה לסוף. האיט גירל, מייסדת בלוג האופנה המצליח בעולם "The Blonde Salad", הלא היא כמובן קיארה פראני, נישאה אמש (01/09) לבן זוגה, הראפר האיטלקי פדז.

טקס החתונה המרכזי התקיים בארמון מהמאה ה-19, שבעיר נוטו שבאיטליה. עיצוב חצר הארמון, שכלל אינספור פרחים לבנים ורודים שנתלו מהצמחיה הירוקה, לא נפל מעיצוב חתונתם של מייגן מרקל והנסיך הארי בטירת וינזדור.

גם בחירת השמלות, כפי שרק היה אפשר לצפות מאיט גירל בסדר גודל של קיארה, לא איכזבה. בהמשך ישיר לשיתופי הפעולה הרבים של הבלוגרית עם בית האופנה "דיור", בחרה פראני לעבוד בצמוד ביחד עם המנהלת הקריאטיבית, מריה גראציה צ'יאורי, כדי ליצור שלושה מראות הוט קוטור שאותם לבשה לאורך חגיגות החתונה.

במבט ראשון, השמלה הראשונה של קיארה נראתה כמו שמלה קלאסית רומנטית, עם חלק עליון בעל שרוולים ארוכים וצווארון גבוה, עשוי כולו מתחרה, וחצאית טול מלאה וארוכה עם שסע עמוק. עם זאת, בהמשך הערב התברר שלמעשה מדובר בפיס של שני חלקים, המורכב מאוברול קצר מתחרה שמעליו נוספה חצאית הטול הדרמטית. לשמלה צוותה קיארה נעלי פאמפס עם שפיץ ועקב נמוך, גם הן מבית "דיור".

A post shared by Dior Official (@dior) on

A post shared by Dior Official (@dior) on

A post shared by Fedez (@fedez) on

השמלה השנייה שלבשה קיארה במהלך היום הגדול שלה, הייתה שמלת טול מנופחת בצבע שמפניה. שמלת הערב הגרנדיוזית התאימה לקולקציה הראשונה שעיצבה גראציה צ'יאורי עבור דיור, שהתבלטה במוטיבים רומנטיים. מדובר באחת מהבחירות היותר נועזות של קיארה, כשהיא מוותרת על השמלה הלבנה הקלאסית לטובת שמלה רומנטית עם עיטורים רקומים הנוגעים לחייהם של הזוג המאושר: מילים משיריו של פדז, מונגרמה עם ראשי התיבות של הזוג, אלמנטים הקשורים לבנם המשותף – ליאו והכלבה מתילדה.

עבור החלק האחרון של מסיבת החתונה, לבשה קיארה שמלת מיני של דיור, שהזכירה את שמלת הטול שלבשה מוקדם יותר בערב בסגנון של רקדנית בלט קלאסי.

A post shared by Dior Official (@dior) on

לאורך האירוע כולו, לבש החתן לבש חליפת טוקסידו שחורה עם חולצה לבנה וללא עניבה. במקביל, ובהתאם למצופה, לקיארה היו צוות של לא פחות מאשר חמש שושבינות (כולל אחותה הקטנה), שלבשו שמלות תואמות בצבע ורוד שנוצרו במיוחד עבור החתונה על ידי בית האופנה Alberta Ferretti.

A post shared by Fedez (@fedez) on

כפי שרק היה אפשר לצפות מהזוג המתוקשר והמצליח, כל אחד מהפרטים שבחתונה היה לחלוטין אובר-דה-טופ. האורחים הוטסו הלוקיישן המבודד במטוס פרטי, שסופק להם על ידי חברת התעופה אל-איטליה, שהותאם כולו ברוח החתונה, מהשטיח הורוד שנפרס בכניסה אליו ועד לכיסוי המושבים במטוס. את פניהם של האורחים במקום האירוע, קיבלו לא רק הזוג המאושר אלא גם בובות ענק בדמותם (כי, למה לא בעצם?). לאחר הטיסה נסעו כל האורחים לארוחת ערב חגיגית, כשהם מלווים בצוות טלוויזיה שתיעד את הערב כולו.

A post shared by CFmascotte (@cfmascotte) on

וכמובן שאירוע החתונה עצמו לא היה נטול אלמנטים גרנדיוזים החל מעיצוב החתונה שכלל המון גרילנדות פרחים ואורות, דרך עוגת חתונה בעלת שש קומות זיקוקים, ועד אפטר-פארטי מטורף שכלל מתקני לונה פארק מוארים לתפארת.

A post shared by RunwayItaly (@runwayitaly) on

מזל טוב לזוג המאושר, מי ייתן והחיים שלכם יהיו מושלמים לפחות כמו החתונה המדהימה שלכם.