החתונות הכי סודיות בהוליווד

16, ספטמבר 2018

מאת nirn

עדיין לא הספקנו לצנן התלהבות מהאירוסין של הזוג, וכבר התבשרנו בחדשות מרעישות מצד היילי בולדווין וג'סטין ביבר שהספיקו ככל הנראה להינשא מהר משחשבנו. השמועות מעבר לים מבשרות על כך שהזמר המפורסם והדוגמנית המצליחה נישאו באופן פורמלי בבית המשפט בניו יורק, והשאלה המתבקשת היא מתי ידלפו תמונות מהמאורע המרגש?

לא יודעות מה אתכן, אך בעולם הסלבס, חתונות סודיות הן דבר שבשגרה וכל המסתורין שאופף אותן רק גורם לנו להסתקרן עוד יותר.

אותם כוכבים שנמצאים תחת אור הזרקורים מדי יום ביומו, שהביטוי "איפור- שיער" מזכיר להם עוד יום עבודה ושכל צעד ושעל שלהם מתועד על ידי התקשורת, בוחרים במודע להתחתן מתחת לרדאר, בבית או בלוקיישן נסתר אחר.

אז אם כבר באווירת טופ סיקרט, קבלו את ליסט החתונות הכי סודיות בהוליווד, אלו שהיינו מוכנות אפילו להיות בהן מלצר, עמוד בחופה או לפחות זבוב על הקיר:

מילה קוניס ואשטון קוצ'ר

עוד על סט התכנית That 70's Show קוניס וקוצ'ר גילמו זוג יפה במיוחד, אבל דבר לא קרה מעבר לשעות הצילומים. רק כמה שנים מאוחר יותר ב-2012, כאשר הם שבעים ממערכות יחסים מתוקשרות אחרות שכשלו, גילו השניים אחד את השנייה. בתם הבכורה נולדה בשנת 2014, או אז השניים התארסו. כשנה לאחר מכן גילינו שהשניים כבר נשואים. ככה, בזמן שישנו.. לא יפה.

בלייק ליבלי וריאן ריינולדס

הזוג המרהיב הזה, שהיינו מתחתנות עכשיו עם כל אחד מחלקיו, התחתן בסודיות גמורה בדרום קרוליינה ב-2012. הידיעה כי השניים נשואים הצליחה לתפוס את עולם התקשורת הצהובה עם המכנסיים למטה, שכן איש לא ידע מהמאורע. ריינולדס למעשה השתמש בקלף הסודיות בפעם השנייה, לאחר שגם טקס נישואיו לאשתו הקודמת, סקרלט ג'והנסון, נערך תחת מעטה חשאיות.

ביונסה וג'יי זי

מה לא נאמר על הזוג הזה, פאוור קאפל של ממש שלא מפסיק לספק כותרות. יחד הם מעצמה כלכלית איתנה, יש כבר שיר שמתאר את חיי המין שלהם ולאחרונה ביונסה גורמת לבעלה לישון פחות טוב בלילה בגלל Lemonade, האלבום החדש שלה ששזור רמזים עבים יותר ופחות על בגידותיו בה. כל זאת, נוסף על האאוטפיטים שומטי הלסתות שהם מציגים בכל אירוע נחשב, גורמים לנו לחשוב שהזוג הזה אוהב לחיות את חייו מול קהל. האופן שבו בחרו השניים להינשא ב-2008 הוכיח שגם להם יש חיבה לפרטיות, כאשר ערכו טקס צנוע בקרב משפחה קרובה וחברים טובים בדירתו של ג'יי זי בניו יורק. למרות כל האקשן שחל סביבם לאחרונה, נאחל להם להישאר יחד לעוד שנים ארוכות!

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי

אז נכון שהיום הם כבר לגמרי בנפרד, אבל בזמנו – לאחר תשע שנות זוגיות, שתיים מתוכן כזוג מאורס ו-6 ילדים משותפים, שלושה מהם מאומצים, התחתנו פיט וג'ולי ב- 2014 בצרפת. הטקס הקטן, שכלל משפחה וחברים בלבד, נודע לתקשורת רק בדיעבד, כאשר השניים הוציאו תמונות רשמיות, בהן מופיעה ג'ולי בשמלת הכלה שעוטרה בציורי ילדיה. גם פיט וגם ג'ולי היו נשואים בעבר (היי, ג'ניפר אניסטון), וגם בטקסים קודמים שמרו השניים על סודיות ברמת האפשר.

פנלופה קרוז וחוויאר בארדם

הזוג הספרדי הלוהט, שכל אחד בנפרד מהווה סמל מין נחשק, נישא בחשאי ב-2010 בבית של חברים טובים בקריביים. אהבנו לראות אותם משתפים פעולה בסרטים משותפים, כגון "ויקי כריסטינה ברצלונה" הבלתי נשכח של וודי אלן, וכאשר הם הכריזו על זוגיותם חיכינו לראות אותה בשמלת כלה. הציפייה אמנם לא התממשה, אך השמועות מספרות שעל אותה שמלה היה חתום מעצב העל ולנטינו.

מירנדה קר ואורלנדו בלום

לצערינו הספיקו השניים לפרק את החבילה, אך בימים ההם – כחודש לאחר ההכרזה על אירוסיהם, הודיעו קר ובלום כי הם כבר נשואים. ובכן הצעד היה לא מפתיע, בהתחשב בעובדה שמירנדה היפה כבר נשאה ברחמה את בנם הבכור של השניים. אולם כבר מאז הספיקה קר להיפרד מבלום, ואף להינשא בקול תרועה למייסד סנאפצ'ט, אוון שפיגל. שם אגב וויתרה על כל עניין האקט הסודי ודאגה לסיקור עולמי כולל בחתונה גרנדיוזית.

נטלי פורטמן ובנג'מין מילפייה

נטלי פורטמן (שהיא תמיד גם קצת משלנו) ובחיר לבה, הכוריאוגרף בנג'מין מילפייה, הכירו על הסט של הסרט ברבור שחור (אשר זיכה את פורטמן בפרס האוסקר כשחקנית הטובה ביותר). הזוג נישא בשנת 2012 בחתונה קטנה וסודית בקליפורניה, בטקס יהודי מסורתי כדת משה וישראל שכלל רק כ- 100 אורחים. בתמונות שהתפרסמו ברשת מאוחר יותר, ניתן היה לראות את השניים כשהם עטופים בטלית ומחזיקים כוסית קידושין וכן את מילפייה שובר את הכוס בסוף טקס החופה. ועל זה נאמר Mazal Tov.

ג'יזל בונשן וטום בריידי

דוגמנית העל ושחקן הפוטבול הנערץ החליפו נדרים בשנת 2009 בטקס צנוע שנערך בכנסיה בעיר סנטה מוניקה בקליפורניה. השניים ניהלו מערכת יחסים כשלוש שנים ונישאו אחרי תקופת אירוסין קצרה. עשרה חודשים לאחר מכן, נולד בנם הבכור של הזוג. מערכת היחסים בין השניים החלה לאחר שמערכת היחסים בין דוגמנית העל הברזילאית והשחקן ההוליוודי ליאונרדו די קפריו עלתה על שרטון והגיעה לקיצה. השמועות אומרות כי ג'יזל הגיעה לכנסיה כשהיא מלווה בשלושת כלבייה, שענדו קולר מבית דולצ'ה-גבאנה. ממש כמו שמלתה. מלבד הכלבים, נכחו בטקס המרגש גם מספר מצומצם של חברים ובני משפחה.

ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו

לאחר שלוש שנות אירוסים זה קרה – השחקנית ג'ניפר אניסטון נישאה לבחיר ליבה ג'סטין ת'רו. החתונה הסודית התקיימה בביתם בשכונת בל אייר בנוכחות של כ-70 בני משפחה וחברים קרובים, שכללו בין היתר את הקאסט של סדרת הטלויזיה שהפכה את אניסטון לכוכבת, "חברים". השמועות אומרות כי על מנת לבלבל את האויב – האורחים אשר הגיעו לחגיגה, הוזמנו למסיבת הפתעה לת'רו. הזוג שמר על דבר החתונה באופן כה דיסקרטי, עד כי הצליח למנוע את חשיפת התמונות לתקשורת העולמית.

דניאל קרייג ורייצ'ל וויז

כוכב סרטי ג'יימס בונד וזוכת פרס האוסקר, הכירו על הסט של צילומי סרט משותף ובשנת 2011 נישאו בטקס מצומצם וצנוע שכלל את שני ילדיהם וארבעה אנשים נוספים בלבד. השניים אומנם מתגוררים בהוליווד אך שניהם נולדו וגדלו באנגליה. אין ספק שמדובר בבלנד גנטי מלכותי ומשובח ביותר.

קמרון דיאז ובנג'י מאדן

השחקנית ההוליוודית קמרון דיאז שהצהירה בעבר שהיא "לא הטיפוס המתחתן", נישאה ב-2015 לבן זוגה, הרוקסטאר בנג'י מאדן במסגרת טקס מצומצם שכלל אלמנטים יהודיים ונערך באחוזה בבוורלי הילס. רשימת המוזמנים הסודית כללה בין היתר את דרו ברימור וניקול ריצ'י אשר שימשו גם כשושבניות וכן את השחקנית גווינת' פלאטרו והזמר ליינול ר'יצ'י שאף הקדיש לזוג את אחד משיריו.

מרי – קייט אולסון ואוליביה סרקוזי

בחתונה סופר סודית ב2015 נישאה מרי קייט אולסן (הידועה כחצי מהתאומות אולסון המפורסמות שכיכבו אי שם בשנות התשעים העליזות בסדרה המצליחה "צער גידול בנות" והפכו ברבות השנים לאייקוניות אופנה מובילות) לבן זוגה הצרפתי, אחיו של נשיא צרפת לשעבר, ניקולה סרקוזי. בין בני הזוג מפרידות 17 שנים אך רומנטיקניות שכמונו לא תתפסנה לזוטות כמו ענייני גיל. בני הזוג ניהלו מערכת יחסים ארוכה שנמשכה כשלוש שנים וכאמור ב2015 נישאו בטקס קטן ואקסקלוסיבי שנערך בעיר ניו יורק. כמו בכל חתונה סודית, ביקשו בני הזוג מהאורחים לכבד את הפרטיות ולא להדליף את התמונות לרשת, בקשה שמולאה באדיקות על ידי אורחי הטקס.