12, נובמבר 2018

מאת nirn

צילום: אלה אוזן

לפני שהיא הופיעה על מסך הטלוויזיה שלנו ערב ערב בתוכנית הבישול "מאסטר שף", כשהיא מעצבת בהנאה ובדיוק מנות יצירתיות ויפיפיות, לירון פרטוש קודם כל עיצבה שמלות כלה. את הדיוק שזכינו לראות במנות שהיא הכינה, רואים גם בשמלות הכלה שלה, בתשומת לב לפרטים הקטנים, בבחירת הבדים האיכותיים ובגזרות המתוחכמות.

רגע אחרי שחשפה את הקולקציה החדשה שלה לשנת 2019 'White Castle', תפסנו אותה לראיון קצר שיחזיר אתכן לימים שבהם סיפורי אהבה מהאגדות היו כל מה שהכרתן.

צילום: אלה אוזן

תהליך בחירת שמלת הכלה מעורר בקרב כלות רבות רצון פתאומי לחזור בזמן לילדות ולסיפורי אגדות רומנטיים. מכאן בדיוק צמחה ההשראה של לירון ליצירת הקולקציה הנוכחית, "כשכלה מגיעה אליי לסטודיו ואנחנו מתחילות לדבר על שמלת הכלה המיועדת, לפתע משהו קורה ואני מרגישה שהיא חוזרת להיות שוב ילדה עם חלומות. זו בדיוק הסיבה שהחלטתי לחזור בזמן – לילדות, לחלומות ולשורשים שלי", היא מספרת.

על רקע המבנים הקסומים והרחובות האירופאיים, צולמו 15 שמלות הכלה היפיפיות שהחזירו את לירון למקורות, "הקולקציה צולמה בבודפשט היפה, בהמשך ישיר לשורשים ולמקור ההשראה שלי – מקום שכולו באווירה חלומית ומעט מיסתורית, בדיוק כמו באגדות".

צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן

נסיכה מהאגדות הגרסה השיקית

 

אם גם את חלמת להתחתן בשמלת כלה מהאגדות ודאי תשמחי לפגוש את שמלת הכלה בגזרת "Off the Shoulder" הקסומה ושמלת המחוך שמקבלת פרשנות עיצובית חדשה, "לא סתם אני קוראת לו מחוכון ולא מחוך, מאחר ולא מדובר במחוך סטנדרטי. הצלחנו לפתח שיטה שמבחינת גזרת השמלה, זה נראה בדיוק כמו מחוך, מחמיא כמו מחוך, אך לא מתנהג כמו מחוך – כלומר כלות יכולות לנשום בו, וכמובן לרקוד וליהנות איתו".

בין אוסף שמלות הכלה, תוכלו גם למצוא שמלת כלה בגזרת קולר, שימוש בבדי פייט שמעניקים גלאם ונוכחות, בדי משי ושיפון, מראה של שכבות, פרנזים, אבני סברובסקי ורקמות עדינות בעבודת יד.

אין ספק שהקולקציה החדשה של לירון ממשיכה את הקו העיצובי, הרך והרומנטי שכל כך מאפיין אותה, ואת היכולת שלה כמעצבת לחבר בין סגנונות מעולמות שונים כמו אלגנטיות וסקסיות לצד רוך ועוצמה.

צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן

את השמלות היפיפיות מהקולקציה החדשה ניתן להשיג בסטודיו של לירון פרטוש ברחוב רחל הירשנזון 3, רחובות, בתיאום מראש.

לפרטים נוספים ותיאום הגעה: 072-3719194

צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן
צילום: אלה אוזן

קרדיטים:
שמלות כלה: לירון פרטוש
צילום: אלה אוזן
איפור שיער: אסף לוי
הד פיס: תמי בר לב
תכשיטים: C' CLAIR – by Yam Asoulin