דנה לוי - Style & Weddings

דנה לוי

מאפרים
צור קשר

טלפון - 072-3924551

טלפון - 072-3924551

קיראו עוד במגזין

למה אנחנו כל כך אוהבות אותה?
בגלל האסתטיקה: כשחלק מה-DNA שלה מורכב מאמנות, יופי ואסתטיקה, אין זה מקרי שהמאפרת דנה לוי מונעת מתשוקה אמיתית למקצוע. שילוב של יד מקצועית, טעם משובח, תכשירים איכותיים ואוזן קשבת ממצבים את דנה לוי כמאפרת ייחודית בסטנדרט גבוה ולא מתפשר.
בגלל הטאצ' הטבעי: על כמות המאפרים והמאפרות בתעשייה אין צורך להרחיב, אך השאלה המתבקשת היא האם יש להם את זה? במקרה של דנה לוי, יש לה את זה ובגדול. באמצעות האיפור מצליחה דנה להוציא את כשרון היצירה שבה ולאפר כל כלה בקווים נקיים וזוהרים, תוך שמירה על נתונים טבעיים והבנה מעמיקה של מבנה פנים. ככה זה שניחנת ביד של אמן.
בגלל השאיפה לשלמות: לצד ניסיון של 13 שנים בתחום האיפור והביוטי, דנה לא מפסיקה להתפתח ולרכוש מיומנויות חדשות במסגרת השתלמויות וקורסים, אלו מאפשרים לה להתאים את הטכניקות המדויקות עבור כל סוגי הלקוחות.
כך שזה לא משנה אם את מחפשת אחרי המראה ההוליווד גלאם, או המינימליסטי נטורל – היא כבר תדע להפעיל את הקסם ולהגיע לתוצאה שחלמת עליה.
ועוד משהו קטן… דנה מקדישה את מלוא הזמן ותשומת הלב לקהל הכלות שלה ומקפידה על שגרת עבודה אידיאלית: היא מאפרת כלה אחת ביום, מגיעה עד אלייך, מעניקה ערכת טאץ' אפ שווה במיוחד והופכת את המפגש עם הכלות שלה לחוויה בלתי נשכחת.

הפקת לימונדה 2019

כלות אמיתיותתפריט נגישות

Style & Weddings