עין חמד - Style & Weddings

עין חמד

מקומות חתונה
צור קשר

טלפון - 072-3902980

טלפון - 072-3902980

כתובת - גן אירועים עין חמד, הרי יהודה

אתר - https://ein-hemed.co.il

למה אנחנו כל-כך אוהבות אותו?

בגלל הטבע: על פני 11 דונם של טבע באווירה פסטורלית וקסומה, בלב היער, בין עצי חורש גבוהים, עצי פרי ופרחי נוי נמצא גן האירועים הקסום עין חמד. הגן עצמו מחולק לארבעה מתחמים שונים: שני מתחמים המשמשים לאירועים פרטיים עד כ-800 מוזמנים ושני מתחמים נוספים המיועדים לאירועים עסקיים וחברתיים גדולים עד כ-1000 מוזמנים. תמיד חלמת להגיד "I Do" בחיק הטבע? הגעת למקום הנכון.  
בגלל הקולינריה:
מעבר לתפריט הבשרי הקלאסי, עין חמד מציעים תפריטים המיועדים למגוון רחב של קהלים. בין השאר תוכלו ליהנות משוק בשרים איכותי שיהפוך את האירוע שלכם לחוויה קולינרית מיוחדת, תפריט חלבי, תפריט צמחוני ואפילו תפריט 100% טבעוני. כל המנות כשרות ומותאמות לכם ולאורחים שלכם על מנת ליצור חוויה קולינרית בלתי נשכחת.
בגלל הנגישות:
לא רק שההגעה לעין חמד נוחה ומהירה בשל הקרבה לכביש 1, הגן וסביבתו מרוצפים ונגישים לנכים ובעלי מוגבלויות. מעבר לזה, המתחם מקבל קירוי זכוכית בחודשי החורף הגשומים מבלי לפגוע באווירה הטבעית של המקום ובקיץ, הגן מתוחזק באופן שוטף כך שהמקום ללא ספק אידיאלי לאירועים בכל חודשי השנה.  
ועוד משהו קטן…
 הזוגות של עין חמד מקבלים ליווי צמוד בתחום ההפקה והעיצוב לאורך כל התהליך במטרה להפוך את יום החתונה שלהם לאירוע הכי מיוחד וטבעי שאפשר.תפריט נגישות

Style & Weddings