דמיון מתוק - שי בן חמו - Style & Weddings

דמיון מתוק – שי בן חמו

עוגות
צור קשר

טלפון - 072-3719190

טלפון - 072-3719190

קיראו עוד במגזין

,

למה אנחנו כל-כך אוהבות אותו?

בגלל המקצועיות: שי בן חמו הוא השף הראשי, הראש היצירתי, האומן ומי שמכיר בפועל את כל הקינוחים והעוגות מבית "דמיון מתוק". לאחר לימודיו, התמקצע במיטב בתי המלון המובילים בארץ, כמו הרודס תל-אביב או מלון ממילא בירושלים, ושימש כשף קונדיטור ראשי. מאז, יצא להשתלמויות רבות בארץ ובחו"ל, השתתף בעונה הראשונה של "משחקי שף" וצבר לעצמו מוניטין רב בעולם הקינוחים בארץ.

בגלל הפוטוגניות: השף והקונדיטור שי בן חמו שם לעצמו מטרה להפוך כל אירוע לחוויה קולינרית מרשימה וטעימה כאחד. ב"דמיון מתוק", המותג תחת ניהולו וניצוחו, כבר בנויים להגשמת כל גחמה של הלקוחות שלהם. הם ידרבנו אתכם לצאת מהקופסה וינסו להגשים עבורכם את הפנטזיות הכי פרועות שלכם. אתם רק צריכים לדמיין – ו"דמיון מתוק" כבר ידעו לבצע.

בגלל היחס האישי: למרות הניסיון והמוניטין הרבים שצבר שי בן חמו לאורך השנים, הוא נשאר עם הרגליים על הקרקע, ביחד עם שירין אשר, מנהלת השיווק של "דמיון מתוק" הם מעניקים יחס אישי וחם לכל לקוח ולקוח. כבר מהפגישה הראשונה איתם תרגישו שמדובר לא רק בנותני שירות אלא בחברים של ממש.

ועוד משהו קטן… כל הקינוחים שנוצרים תחת ידו המיומנת של שי בן חמו נעשים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. מהפוטיפור הכי קטן ועד לשולחנות השואו המרהיבים – בדמיון מתוק ידאגו לפרטים הקטנים ביותר ויכינו את הקינוחים בדיוק לפי טעמכם וסגנונכם האישי.

מתוך הפקת סילבסטר 2019

מתוך הפקת חתונת חורף בקדם:

הקינוחים של שי בן חמו:

מהאינסטגרם של דמיון מתוק:תפריט נגישות

Style & Weddings