כל הסודות לעור זוהר לפני החתונה

1, מרץ 2017

מאת ליזי סרנגה

לא משנה כמה את קולית ומאושרת – השבועות שלפני החתונה תמיד עמוסים ומלחיצים ולחץ הוא אחד הגורמים המזיקים ביותר לעור הפנים. אז נכון שאושר מייצר זהר טבעי שמקנה מראה קורן לרוב הכלות, אבל אם את לא רוצה לסמוך על זה ורוצה לתת לעור שלך את הסיכוי הטוב ביותר, הנה מספר טיפים שיתנו לזהר הטבעי שלך בוסט רציני.

שינויים בהרגלי הצריכה

התזונה הינה מרכיב מפתח במראה העור. השלב הראשון הוא לחתוך לגמרי מהתפריט שלך ג׳אנק פוד, מאכלים מלאים בשומן רווי, סוכרים, מלחים ומוצרי חלב. שומן רווי ומוצרי חלב גורמים לדלקתיות בגוף ובעור, סוכר שובר קולגן ומלחים אוגרים מים ומנפחים.

photo via: shutterstock

תתחילי לאכול

אולי איבדת את התיאבון מרוב התרגשות ואולי את בדיאטת רעב, אבל בדיוק כמו שתזונה גרועה הורסת את העור, תזונה נכונה בונה אותו. לכן חשוב שתפקידי לאכול מידי יום חלבונים, ירקות ירוקים, ירקות מלאים בבטא קרוטין כגון: בטטה, גזר ודלעת לצד חומצות שומן רב בלתי רוויות דוגמת דג סלמון, אבוקדו וזירעי צ'יה. למי שרוצה לקפוץ מדרגה ולקחת ברצינות את עניין התזונה אנחנו ממליצות על דיאטת עור מעולה של – perricone md.

photo via: make life easier

תוסיפי תוספים  

קשה להקפיד על תזונה נכונה, בעיקר בימים טרופים של לו״ז צפוף לפני חתונה, ויטמינים ותוספי תזונה יכולים לספק תשובה מהירה וקלה יותר. אנחנו ממליצות על: ספירונילה לטיהור העור, אומגה שלוש לתוספת לחות וויטמין E להגנה מהרדיקלים החופשיים.

photo via: shutterstock

שני ליטר מים ביום 

המים באמת ישנו משמעותית את מראה העור שלך. זו בטוח לא הפעם הראשונה שאת שומעת את זה, ועדיין רבות מאיתנו לא מאמינות, מזניחות או שוכחות. מים הם מקור הלחות מספר אחת של העור (יותר מכל קרם). הגברת הלחות מטשטשת את הנקבוביות שהופכות לגמישות ומפרישות שמנים מיוחדים שהם מקור הזהר האולטימטיבי. אז בלי הזנחות ובלי תרוצים. שימי לב שבשבועות הקרובים את לא זזה בלי בקבוק מים צמוד.

photo via: shutterstock

שינה נקיה

לעולם, לעולם אל תלכי לישון עם איפור על הפנים! הקפידי לשטוף את הפנים מידי לילה בסבון ולמרוח קרם לחות. אם את שבועיים שלושה לפני חתונה הצמדי לשגרת הטיפוח הקבוע שלך, זהו לא זמן טוב לנסות תכשירים חדשים.

photo via: shutterstock

המושג 'שנת יופי' הוא אמיתי  

זה לא סוד שאת נראית טוב יותר וצעירה יותר אחרי לילה של שינה טובה. בזמן שאת ישנה, העור שלך מחדש את עצמו. תאי עור חדשים גדולים ומחליפים תאים ישנים זה תיקון, שחזור ואיזון. הזמן שנדרש לתהליך הוא בין 7-9 שעות שינה מידי לילה. כדי להגיע לתוצאה מעולה של עור בוהק הפכי את שנת הלילה שלך לעדיפות עליונה.

photo via: shutterstock

עצימות נמוכה  

אימונים אינטנסיביים בעצימות גבוהה יכולים לגרום לעודף קורטיזול – הורמון הגרום ללחץ. החליפי את האימונים האינטנסיביים ביוגה או הליכה היוצרים זרימת דם חיונית דרך מערכת הלימפה בגוף, מה שמגביר את זוהר עורך. פעילויות אלו גם מרגיעות ופחות מתח זה בהכרח עור טוב יותר.

photo via: shutterstock