שבוע האופנה: 5 דברים שאתן חייבות לדעת על התצוגה של עידן לרוס

7, מרץ 2018

מאת nirn

אחרי שבשנים האחרונות הציג המעצב עידן לרוס בשבוע האופנה בתל-אביב קולקציות שנוצרו בהשראת חדר המיטות ובהשראת המלתחה הגברית, הקולקציה שתוצג על מסלול שבוע האופנה שבמתחם התחנה תהיה בהשראת חופש ותוקדש לזמרת שאדיי.

באמצע הטירוף של ההכנות האחרונות להצגת הקולקציה על מסלול שבוע האופנה התל אביבי, שיתקיים השנה במתחם התחנה, תפסנו את עידן לשיחה צפופה שבמסגרתה הוא נתן לנו כמה פרטים עסיסיים וסודיים (!) אודות הקולקציה שתוצג.

"התצוגה היא תצוגה שהיא מאוד נגישה ומאוד ורסטילית – זו לא קולקציית ערב, לא קולקציית כלות ולא קולקציית יום-יום. זו פשוט קולקציה שכל מי שרוצה יכול ליהנות ממנה, באהבה. באמת שפכנו את כל האהבה שלנו לקולקציה הזו", סיפר לנו עידן לרוס.

1. הקולקציה, כאמור, תהיה בהשראת שאדיי, זמרת, כותבת שירים ומפיקה בריטית ממוצא בריטי-ניגרי, שמסמלת עבור עידן לרוס את החופש האולטימטיבי. "שאדיי זו אהבה מאוד גדולה שלי כבר שנים, אני שומע אותה הרבה. זה התחזק בקיץ הקודם – היינו במיקונוס כמה חברים, וכל החופשה הייתה "בחסות" שאדיי, שמענו אותה המון ברקע, מהבוקר ועד לתוך הלילה. השירים שלה עושים משהו, אפשר לאהוב אותם ואפשר לא לאהוב, אבל זה ממש פוגע בתוך הבטן. היא בעיניי מייצגת את שיא החופש".

2. הקולקציה תהיה מאוד מגוונת ותכלול פריטים שיוכלו ללוות אתכם מהבוקר לערב, וגם לאירוע החתונה שלכן. "הקולקציה שתוצג בתצוגה היא מאוד נגישה ומאוד ורסטילית – זו לא קולקציית ערב, לא קולקציית כלות ולא קולקציית יום-יום. זו פשוט קולקציה שכל מי שרוצה יכול ליהנות ממנה, באהבה. באמת שפכנו את כל האהבה שלנו לקולקציה הזו", סיפר לנו עידן לרוס.  "בחרתי לקולקציה בדים שהם מאוד נשיים, כיפיים וכביסים. כל הבגדים הם נוחים, פשוט ללבוש ולצאת. באמת מדובר בפריטים שאת יכולה ללבוש אותם לכל מקום שאת רוצה ללכת – ביומיום, בערב, ואפילו לסופר", הסביר.

3. אחד מהסודות הגדולים ביותר שעידן חשף במיוחד עבורנו הוא שהדוגמנית אשר תפתח את התצוגה היא לא אחרת מהדוגמנית קרן מיכאלי. "קרן מיכאלי היא סוג של איידול ילדות מבחינתי ולכן זה הולך להיות סיפתח מרגש נורא לתצוגה שלי", הסביר לרוס את בחירתו.

4. מלבד מיכאלי, הדוגמניות שיעלו על הבמה כשהן לובשות את הקולקציה החדשה של לרוס לא יהיו רק הדוגמניות שהתרגלו לראות על המסלול. "הן הולכות להיות מיקס של הכל – כל הגבהים, הגילאים, המידות, ממש כל סוגי הנשים. רצינו לפתוח את המנעד גם פה, כדי להראות שכולן יכולות ללבוש את הקולקציה".

5. הקולקציה שתוצג בשבוע האופנה היא קולקציית Ready to Wear ולא נועדה להישאר על המסלול. לכן, מיד לאחר תצוגת האופנה תוכלו לגשת לסטודיו של עידן לרוס ולרכוש לעצמן את הפריטים האהובים עליכן.

 

וכדי להכניס אתכן למוד הנכון לקראת התצוגה, נסיים עם אחד השירים האהובים על עידן של שאדיי, המוזה של הקולקציה: