סוחפת: חתונת החוף של הדוגמנית שנינה שייק

6, מאי 2018

מאת nirn

הדוגמנית שנינה שייק, המוכרת בעיקר כאחת מהמלאכיות של ויקטוריה סיקרט'ס, נישאה בשבוע שעבר לבחיר ליבה ובן זוגה בשלוש השנים האחרונות, גרגורי אנדרוז, המוכר יותר בשם דיג'יי ראקס.

לטענת שייק, היא תמיד רצתה חתונת בוהו על החוף, והיא אכן הגשימה את חלומה עם אירוע מעוצב למשעי על חוף אחד מחופי איי הבהאמאס.

שייק הוכיחה בחתונתה שהיא הרבה יותר מקולב יפה, והפגינה טעם הורס בבחירת כל אלמנט בחתונת החוף שלה, כולל שמלות הכלה שלה שהייתה שותפה לעיצובן.

פריטי הלבוש שנוצרו במיוחד עבור הדוגמנית האוסטרלית נתפרו בהשראת הסגנון הבוהמייני. השמלת הראשונה שלבשה הדוגמנית הייתה שמלה בעלת שרוולים ארוכים ותפוחים בעיצוב בית האופנה צימרמן, אותה לבשה לארוחת הערב ביום שלפני האירוע.

צימרמן, בית אופנה אוסטרלי האהוב במיוחד על הדוגמנית, עיצב גם את כל השמלות עבור פמליית השושבינות של שייק ובנות המשפחה הקרובות לה.

שמלת הכלה שלבשה שייק לטקס החתונה עצמו הייתה נתפרה על ידי ראלף ורוסו, כשלטענת הדוגמנית, צמד המעצבים היו אלו שפנו אליה כדי לתפור לה את השמלה ליום המיוחד.

השמלה נתפרה בשיתוף פעולה מלא עם הדוגמנית שנמשך לאורך לא פחות משמונה חודשים, כשהשלושה החליפו ביניהם תמונות השראה עבור בחירת הגזרה ודנו רבות בנוגע לבחירת הבדים והאלמנטים הנוספים, עד שלבסוף נוצרה השמלה שלפניכן.

את התכשיטים שענדה הכלה לחתונה, ענק יהלומים מרשים ועגילים תואמים, היא הלוותה מחברתה לוריין שוורץ, מעצבת תכשיטים ובעלת חברת תכשיטי יוקרה הנושאת את שמה.

הצוות הקבוע שמלווה את שייק בעבודתה, המאפרת ריי מוריס ומעצבת השיער ג'ניפר יפז, היו אלו שהיו אחראיות על השלמת המראה של הכלה בגזרת השיער והאיפור.

הדוגמנית ביקשה להתאים את מראה הביוטי שלה לאווירת המקום, ועל כן בחרה בשיער אסוף בצורה מרושלת ואיפור שהעניק לפניה מראה מעט שזוף אך טבעי.

בשעות הערב החליפה שייק אאוטפיט נוסף, הפעם לשמלת רשת סקסית של המעצב מייקל קסטלו, האהוב על סלבריטאיות כמו ג'ניפר לופז, היידי קלום ואפילו פריס הילטון.

השמלה החושפנית, שכללה גם מחשוף עמוק במיוחד, אפשרה לשייק לרקוד בחופשיות עד אור הבוקר במסיבה שכללה לא פחות משלושה דיג'יים שונים שהגיעו במיוחד לאירוע.

A post shared by MyModaMix (@mymodamix) on

במקביל, החתן עשה את הבחירה המתבקשת ולבש חליפת טוקסידו שחורה עם עניבת פפיון מבית טום פורד. גם פמליית המלווים שלו, שכללה בין היתר את השחקן אוון רוס ומפיק המוזיקה דלאס אוסטין, התלבשו בהתאם.

האורחים שהגיעו לאירוע התבקשו להתאים לקוד הלבוש שהוגדר מראש עבור החתונה, בגדים בצבעים נייטרליים שעשויים מחומרים טבעיים, כדי שיתאימו לתפאורה הטבעית החמימה של המקום.

למרבה ההפתעה, האורחים – בני המשפחה, החברים ועמיתים למקצוע של שני בני הזוג – לחלוטין זרמו עם הבקשה.