בטבעת זו: כשקיארה פראני ודנה אריש נפגשו

23, אוקטובר 2019

מאת nirn

באדיבות: דנה אריש

באדיבות: דנה אריש

או ליתר דיוק: כשקיארה פראני ביקשה מהמעצבת דנה אריש להכין לה את אחת הטבעות הכי מיוחדות שראיתן לאחרונה, ועוד הטיסה אותה למילאנו בשביל לתת לה אותה פנים אל פנים.
גאווה ישראלית אחת מבלוגריות האופנה המפורסמות בעולם קיארה פראני הייתה בעיצומה של חופשה מהממת באיביזה, בזמן שחברה הטוב, פיליפה – מעצב נעליים איטלקי מצליח בעצמו – הראה לה את חשבון האינסטגרם של מעצבת הטבעות דנה אריש וגרם לה להתאהב בטבעת מיוחדת אחת.

באדיבות: דנה אריש

באדיבות: דנה אריש

"אחרי שקיארה ראתה את הטבעת בחשבון שלי, שלחו לי הודעה שהיא מבקשת לדבר", מספרת דנה אריש על הפנייה המשמחת. "התאמנו לקיארה את הטבעת לפי טעמה האישי ודברים אישיים שהיא ביקשה. אחרי שסיימתי להכין לה את הטבעת היה נראה לי אך הגיוני שהיא פשוט תרצה שנשלח לה את הטבעת אליה, אבל לא. היא הזמינה אותנו למילאנו ורצתה להפגש כדי שאתן לה הטבעת באופן אישי. היא הייתה ממש מקסימה".

באדיבות: דנה אריש

באדיבות: דנה אריש

אז הטבעת המדוברת היא טבעת זהב לבן 18 קראט עם שלושה לבבות, אחד גדול ושניים קטנים יותר בצדדים ומעוטרת בשני קראט של יהלומים קטנים. ואין ספק שמדובר כאן בטבעת מיוחדת ויפה, כל כך יפה.
ורק למקרה שתהיתן, לא, לא צריך להיות גברת פראני כדי לבקש שינויים והתאמות לעיצובים של אריש. "העיצובים שלי תמיד ניתנים לשינוי, מכיוון שאני מעצבת לכל לקוחה באופן אישי, אפשר להתאים את השינויים לתקציב וליצור טבעת ייחודית עם טאצ'ים אישיים לכל אחת שתרצה בכך ובקרוב גם תהיה אופציה להזמין דרך האתר, כך שכל אחת תוכל לבחור ולמצוא את הטבעת המושלמת בשבילה".

באדיבות: אורי לבני

באדיבות: אורי לבני