נשיות מלטפת: ליין XO החדש של לימור רוזן

7, מאי 2018

מאת style & weddings

לימור רוזן, אחת ממעצבות שמלות הכלה האהובות עלינו, השיקה לאחרונה את ליין XO, ליין שמלות כלה חדש, המעוצב במקביל לקולקציית שמלות הכלה שלה לעונת החתונות הקרובה.

כפי שסיפרנו לכן לפני שבועיים, קולקציית XO הושקה לראשונה בשבוע האופנה לכלות והתקבלה בזרועות פתוחות בקרב קניינים ולקוחות פוטנציאליות, ואנחנו בהחלט מבינות מדוע.

בקולקציה החדשה לימור ממשיכה עם הקו העיצובי המאפיין אותה, שבא לידי ביטוי בבחירות מדוייקות של גזרות ובדים, על מנת ליצור שמלות כלה רכות, רומנטיות ונשיות.

ההשראה לקולקציית שמלות הכלה עבור הליין XO החדש הגיעה מאמנות הבארוק. "המטרה הייתה ליצור קולקציה בעלת מראה נאיבי עם חזרה לגזרות מעט יותר קלאסיות, מבלי לוותר על דיטיילים מיוחדים", הסבירה המעצבת לימור רוזן.

הקולקציה החדשה מתאפיינת באלמנטים רומנטיים ונשיים במיוחד, כשבחירות הבדים בקולקציה הן פחות מחורזות, אלא יותר קלילות ונינוחות. "השתמשנו בהרבה אלמנטים פרחוניים ורומנטיים בשילוב עם טקסטורות שיוצרות עומק", סיפרה.

קולקציית XO משלבת את הרכות והעדינות של בדי משי ושיפון, לצד גזרות המשלבות צורות גיאומטריות יפיפיות, כדי ליצור סילואט נשי חזק ומעניין אך כזה שמשדר רכות ורומנטיות.

מלבן הצבע הלבן המאפיין את קולקציות שמלות הכלה באשר-הן, פלטת הצבעים של הקולקציה החדשה כוללת גם גווני פודרה, צבעי גוף וגוונים חלביים.

לטענת לימור רוזן, הלקוחה האידיאלית של הקולקציה היא מי שמחפשת שמלה שהיא fashion-forward, כלומר, מרשימה עם השקעה בפרטים הקטנים, אך עם זאת רומנטית ועדינה.

השמלה שמאפיינת ביותר את הקולקציה היא שמלה אשר זכתה לשם HOPE, אשר משדרכת רכות ואלגנטיות לצד סקס אפיל ומראה מרשים שקשה להישאר אדישים אליו. בנוסף, גם דגם Paris מסמל את הרוח החדשה של המותג, עם חזרה לקווים מאוד נקיים ומינימליסטיים שמחמיאים ומלטפים את הגוף.

 

את הדגמים ניתן להשיג בסטודיו של לימור רוזן ברחוב י.ל גורדון 24, תל אביב, בתיאום מראש. לפרטים: 072-3924511.

קרדיטים:
שמלות כלה: לימור רוזן
צילום: אלכס ליפקין
איפור: שלי גפני
שיער: בנג'מין רואימי